Головна > Одеса

Одеса

Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортного засобу в Одесі

Без перебільшення можна сказати, що в межах Одеси знаходяться десятки страховиків ОСАЦВ. Перед кожним власником авто стоїть завдання: де купити страховку за мінімальною ціною і з найменшими втратами часу? Як не крути, а на вартість поліса впливає і об'єм двигуна, і спосіб експлуатації авто, та й комісійні у всіх різні.

Щоб у всьому цьому розібратися і не потрапити в халепу, не потрібно нікуди їздити. Все є на сайті https://vibir.com.ua . Подивіться, як це працює, і не кажіть, що не бачили.

Автоцивілка онлайн

У нас все просто. Вводите номер автомобіля і місце проживання власника, вибираєте тип використання (а якщо Ви з комерційних справах їздите на приватній машині, то кого це хвилює?), Тиснете на кнопку "Розрахувати". Ось, Ви бачите, скільки пропозицій по ОСАЦВ?

Кожна страхова компанія має Вам що сказати. У одній - автоцивілка дешевше, але хто про таку компанію чув? Інша всім відома, але і марку тримає, ціну не опускає. Що робити? У кого взяти страховку транспортного засобу? Чиї послуги краще?

З чого складається вартість страховки для Одеси.

Чим більше об'єм двигуна, тим потужніше авто, так? Значить, якщо що (боронь Боже), така машина в’їде так, що мало не буде. Збитку більше, страхова сума огого! За пошкодження чужого автомобіля Ваша страхова компанія повинна буде відшкодувати суму збитку. Тому, чим потужніше ваше авто, тим дорожче автоцивілка.

Знову ж, Одеса. Що не кажи, а місто велике, без малого мільйон жителів. (Хто їх рахував, може, вже більше!) Велике місто, багато машин і потенційних жертв (страхова сума за життя від 200 тис. грн.!), Більше ризику.

Більше ризику - більше грошей. З вас, звичайно, адже це Ви страхуєте своє авто від збитку в разі ДТП. Зручно, правда: Ви винні, а платить страховик! Страхування відповідальності перед потерпілими - це подвійна вигода. Є ОСАЦВ - немає штрафу, немає великих виплат потерпілому.

Отже, що ми маємо? На вартість страховки вплинуть:

 • Потужність автомобіля.
 • Місце проживання власника.
 • Для чого авто призначене (якщо це комерційний автобус або вантажівка, автоцивілка коштує дорожче).
 • Наявність пільг (пенсіонерам, чорнобильцям 1 та 2 гр., і воїнам (УБД) знижки).
 • Скільки часу Ви їздите без ДТП.

У Законі про автострахування прямо вказані всі тарифи і коефіцієнти. На остаточну ціну поліса ОСАЦВ може вплинути тільки комісія, яку бере страхова компанія. Якщо вона готова поділитися з вами своєю часткою прибутку, Ви заплатите менше.

Які машини підлягають страхуванню відповідальності?

Поліс ОСАЦВ обов'язковий для:

 • Легкових і вантажних авто.
 • Моторолерів, мотоциклів і причепів.
 • Автобусів.

Використання транспортного засобу без дійсної страховки ОСАЦВ заборонено. Вам загрожує штраф від 450 грн., і так кожен раз, коли Вас викриють в порушенні. Дешевше купити поліс онлайн не виходячи з дому, і їздите собі на здоров'я.

Як отримати поліс в Одеській області?

Відповідаємо: дуже просто. Ніяких витрат на доставку.

Страхову компанію вибрали? Відмінно. Поставте галочку біля її назви.

Далі заповніть всі поля:

 • Документ, що підтверджує особу.
 • Техпаспорт на ваше авто.
 • Документ на пільги (якщо вони є).
 • Вкажіть свій номер телефону.

Прочитайте всі умови страхування, поставте позначку, що Ви згодні.

На Ваш мобільний прийде SMS з кодом підтвердження.

Залишилося тільки оплатити через сервіс Liqpay, і все - автоцивілка у Вас в кишені на електронній пошті. Документ в електронному вигляді, можна роздрукувати, а можна тільки записати номер страховки і при необхідності його називати. Будь-який поліцейський патруль може перевірити його по базі Моторного (транспортного) Страхового Бюро України. І Ви теж можете тут переконатися, що Ваш поліс діє.

На кого можна оформити страховий поліс?

Страховий поліс ОСАЦВ оформляє власник транспортного засобу. Якщо цією машиною користуються декілька осіб, то вони повинні бути вписані в страховку або мати інші законні підстави для користування авто. Якщо страховку оформляє пільговик, то саме він і повинен користуватися цим авто, або інші користувачі, вписані в страховку, теж повинні мати право на пільгу.

Якщо я розбив чужу машину в ДТП, чи отримаю я виплату по ОСАЦВ?

Ах, Одеса! Ви таки нестримно наївні! Страхування за Законом 1961-15 - це зовсім не те що КАСКО. Якщо це Ви скоїли наїзд і вдарили іншу машину, гроші отримає власник чужої машини, і платити йому буде Ваш страховик. Свій автомобіль Ви будете ремонтувати самі (якщо, звичайно, у Вас немає КАСКО). Радійте вже тому, що за чужу машину (або, не дай Бог, здоров'я потерпілого) Вам не доведеться платити повністю зі своєї кишені. В ідеалі, краще б мати обидва поліса!