Головна > Харків

Харків

Страхування ОСАЦВ онлайн в Харкові

Для власників авто обов'язок мати страховку цивільно-правової відповідальності перед третіми особами не в новинку. До теперішнього часу для придбання поліса потрібно було звернутися в страхову компанію, яка надає такі послуги. Зараз у Вас є нова можливість: купити страховку онлайн, не відходячи від комп'ютера.

Хто ми і як це працює

Платформа Vibir.com.ua - це новий підхід і спеціально розроблене програмне забезпечення. Воно створено для того, щоб зробити оформлення договору відповідальності власника транспортного засобу максимально простим і зручним. Вам не потрібно більше їздити по місту в пошуках офісу страховика, обговорювати умови, торгуватися про ціну.

На нашому сайті кожна страхова компанія представляє свої пропозиції і ціни, а Вам потрібно тільки вивчити їх і зробити свій вибір. Саме тому ми так і називаємося - Vibir.

Наша платформа особливо зручна для міст мільйонників, таких як Харків. Адже чим більше місто, тим більше витрати часу і коштів на поїздки.

Пропонуємо жителям Харкова і області скористатися послугами страхування онлайн і оцінити зручність нашого сервісу.

Початок роботи з системою Vibir

Щоб оформити поліс ОСАЦВ (автоцивілка), Вам буде потрібно:

 • Комп'ютер з доступом в інтернет і електронна пошта.
 • Мобільний телефон.
 • Документи на авто.
 • Документи на власника автомобіля.
 • Якщо є підстави для пільг - підтверджуючі документи.

Для початку введіть вихідні дані в порожні поля: номер транспортного засобу, вид використання - приватне або комерційне, місто проживання власника авто.

Після натискання кнопки "Розрахувати" з'явиться список страхових компаній із зазначенням ціни та умов по страхуванню.

Вам буде потрібно трохи часу, щоб вивчити всі пропозиції і вибрати найкраще з них.

Чому страховки ОСАЦВ мають різну ціну?

Страхування цивільно-правової відповідальності (автоцивілка), як і всі види страхування в принципі, побудовано на оцінці ступеня ризику настання страхового випадку. Простіше кажучи, страхова компанія оцінює ймовірність того, що Ви зробите ДТП. Цей же принцип був покладений в основу при розробці відповідного Закону (№19-61-15). У ньому визначені базові показники, на підставі яких і розраховується вартість поліса. До них відносяться:

 • Об'єм двигуна транспортного засобу.
 • Тип експлуатації.
 • Де зареєстровано авто.
 • Умови надання пільг.
 • Крім цих нормативів, страхова компанія може надавати бонуси за безаварійність, а також інші мотивуючі знижки за рахунок свого прибутку. Всі ці фактори визначають підсумкову вартість поліса автоцивілки для конкретного автомобіля і його власника.

  Умови великого міста, яким є Харків, створюють додаткові ризики, тому для харків'ян при інших рівних вартість ОСАЦВ буде дещо вищою, ніж, скажімо, для жителів Мерефи.

  Хто має право на пільги?

  Пільгові ціни при покупці поліса ОСАЦВ мають:

 • Учасники бойових дій.
 • Пенсіонери.
 • Інваліди 2-ї групи.
 • Чорнобильці 1 та 2 категорії.
 • Пільги поширюються на транспортний засіб, що належить цим особам.

  Хто отримує виплати по ОСАЦВ?

  Нагадаємо, що виплати по полісу страхування відповідальності перед третіми особами (автоцивілка) отримує потерпілий в ДТП, а надає ці виплати страхова компанія винуватця події. Страхова сума за пошкоджене авто - від 100 тис. грн., а страхова сума за нанесення шкоди здоров'ю або життю потерпілого становить від 200 тис. грн.

  Автоцивілка онлайн - як купити поліс

  Після того, як Ви зробили свій вибір, відзначте галочкою страхову компанію, чия ціна Вам підходить. Прочитайте і погодьтеся з умовами надання послуг. Введіть у відведені для цієї мети поля ваші реквізити: номер вашого паспорта, дані техпаспорта автомобіля (об'єм двигуна, марка та ін.), Дані документів на пільги і т.д.

  На Ваш телефон надійде SMS-ка для підтвердження. Потім потрібно оплатити страховку. Зробити це можна онлайн через систему LiqPay, з вашої банківської карти.

  Ваш страховий поліс Ви отримаєте в електронному вигляді на e-mail, після чого зможете роздрукувати. Перевірити дійсність страховки Ви можете на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України.