Головна > Дніпро

Дніпро

Страхування цивільно-правової відповідальності в Дніпрі

Згідно з українським законодавством, кожне авто має мати страховку ОСАЦВ. Це обов'язковий документ, який дозволяє в разі ДТП відшкодувати збитки, завдані вами, постраждалій стороні за рахунок страхової компанії. Страхова сума становить від 200 тис. грн. при нанесенні шкоди життю або здоров'ю потерпілих у ДТП. Цю страховку в народі називають автоцивілка. Експлуатація транспортного засобу без неї заборонена.

Де оформити договір ОСАГО в Дніпропетровській області?

Кожна страхова компанія, яка має своє представництво або агентську мережу в регіоні, пропонує послуги оформлення ОСАЦВ. Але для цього Вам потрібно:

 • Відвідати офіси кількох страховиків.
 • Вивчити всі пропозиції.
 • Вибрати ті з них, які Вам підходять.
 • Знову відвідати офіс, щоб підписати договір страхування.

Добре, якщо потрібна Вам страхова компанія знаходиться поблизу. А якщо потрібно їхати на інший кінець міста? Дніпро - місто не маленьке, часові та фінансові витрати становлять значні цифри.

Ми пропонуємо скористатися послугами нашого онлайн сервісу та оформити страхування відповідальності перед третіми особами не виходячи з дому.

Автоцивілка онлайн: переваги

Страхування транспортного засобу онлайн стало можливим завдяки спеціально розробленій швидкодіючій платформі. Вам потрібно заповнити кілька полів, оплатити банківською картою і отримати електронний документ. Всі дії по страхуванню автомобіля в Дніпропетровській області Ви робите вдома або в офісі. Ви отримуєте потрійну вигоду:

 • Не витрачаєте час і кошти на відвідування страхової компанії.
 • Отримуєте найвигіднішу ціну.
 • Захищаєте себе від фінансових втрат на випадок ДТП.

Автоцивілка, яку Ви отримаєте на свою електронну пошту, це такий же офіційний документ, як і звичайна страховка на бланку. Вона вноситься до реєстру і її валідність можна перевірити на сайті МТСБУ.

Як визначається ціна поліса ОСАЦВ?

Вартість страхування цивільно-правової відповідальності на авто (мотоцикл, причіп, автобус) визначається виходячи з вимог Закону України № 1961-15. Тут беруться до уваги такі параметри:

 • Тип автомобіля.
 • Мета використання транспортного засобу.
 • Об'єм двигуна авто.
 • Місце проживання власника машини.
 • Наявність пільгових підстав у власника.

Кожна страхова компанія за рахунок своїх комісійних може пропонувати більш чи менш високу ціну, тому в ряді випадків вартість страховки помітно відрізняється.

Якщо Ви вирішили купити поліс ОСАЦВ онлайн, наш сервіс Vibir відобразить всі актуальні пропозиції страховиків. Ви порівняйте ціну та інші умови і зможете зробити усвідомлений вибір. У нас вигідніше тому, що у вартість не включаються витрати на утримання офісів, виплату комісійних агентам, доставку бланків та інші накладні витрати.

Як оформити страховку транспортного засобу в місті Дніпро?

Швидше за все купити договір страхування цивільної відповідальності власника автомобіля можна у нас на сайті. Для цього потрібно виконати наступні дії:

 • Введіть номер вашого транспортного засобу.
 • У списку оберіть потрібний тип використання авто.
 • Вкажіть місто проживання власника машини.
 • Натисніть кнопку "розрахувати".

З отриманого списку виберіть страховика, пропозиція якого Вам підходить.

Страхова компанія не обов'язково повинна перебувати в Дніпропетровській області, Ваш вибір не обмежений.

Потім введіть свій номер телефону, дані техпаспорта і документа, що посвідчує особу. Якщо є документ, що підтверджує право на пільги, вкажіть це. На Ваш мобільний Ви отримаєте SMS з кодом підтвердження. Введіть цей код в позначене поле і натисніть "Приймаю". Тим самим Ви підтверджуєте свою згоду з умовами договору, що рівнозначно вашого підпису.

Вам залишилося тільки оплатити рахунок (це можна зробити на сайті за допомогою банківської карти), і отримати на e-mail Ваш поліс в форматі pdf. При бажанні його можна роздрукувати і в разі необхідності пред'являти.

Відомості про страхування вашого транспортного засобу автоматично отримує обрана страхова компанія і МТСБУ.