Головна > Автоцивілка

Автоцивілка

Автоцивілка

В Україні з кожним роком зростає інтерес до послуг страхування. Це явище можна пояснити. Найнадійнішим і випробуваним на практиці способом отримання компенсації за заподіяну шкоду донині вважається страховий договір. Це винятковий спосіб здобуття фінансового захисту не тільки свого майна, а й турбота про здоров'я і життя своїх близьких і коханих людей. Також договір страхування - це ексклюзивна можливість уберегтися від незапланованих витрат, пов'язаних з процесом компенсаційних виплат потерпілим сторонам за збитки, отримані в ході дорожньо-транспортної пригоди. Звичайно, панове скептики можуть заперечити, що процес страхування містить чималу частку ризику. Але є перевірений спосіб звести до нуля всі побоювання - звернутися за послугою в надійну, добре зарекомендовану страхову компанію.

Автоцивілка - вигідно і надійно

Арсенал всіх вітчизняних гравців даного ринку, що становлять топ-десятку, сяє повним спектром послуг в даній сфері. Автоцивілка - один з основних видів страхування в Україні. Навряд чи знайдеться хоч одна людина, навіть не пов'язана з автомобільним транспортом, який не знає, що означає цей термін. Автоцивілка - договір обов'язкового страхування, який повинен бути у будь-якої особи (не важливо фізичної або юридичної), яка є власником, наприклад, мотоцикла чи автомобіля. Сідаючи за кермо транспортного засобу, не уклавши договір, по-перше, Ви порушуєте закон, а, по-друге, позбавляєте себе фінансового захисту. Йдеться про грошову компенсацію, яку винуватець дорожньо-транспортної пригоди повинен виплатити постраждалій стороні. Якщо в момент аварії страховка автоцивілка у винної сторони є, то відшкодування збитків бере на себе компанія-страховик, в іншому випадку всі витрати лягають на плечі водія.

Відповідь на питання: де купити автоцивілку - дуже проста. Придбати обов'язковий договір можна в представництві будь-якої страховій компанії, при цьому не забуваючи про головний критерій вибору - надійність страховика. Оскільки для українського ринку автострахування стало нормою перебувати в режимі постійного розвитку і йти в ногу з часом, то багато компаній, що працюють в цьому сегменті ринку послуг, пропонують своїм клієнтам оформити договір в онлайн-режимі. Для цього просто необхідно зайти на сайт, прорахувати вартість послуги і ввести свої дані.