Головна > Універсальна

Універсальна

Страхова компанія «Універсальна»

Страхова компанія «Універсальна» почала свою активну діяльність в Україні в 1991 році і постійно входить в топ-десятку учасників даного ринку послуг. На сьогоднішній день компанія-страховик відкрила близько трьохсот офісів і своїх офіційних представництв у всіх областях і великих містах країни.

Володарем страхового договору може стати і індивідуальний клієнт, і корпоративний. Спеціально для кожного, хто звернувся, «Універсальна» розробила ряд програм з вигідними і доступними умовами страхування. Компанія пишається не тільки своїми успіхами в сфері даного виду послуг, а й тим, що протягом вже двадцяти семи років не тільки гарантує, але і виконує взяті на себе зобов'язання. Партнерами та клієнтами «Універсальної» є і великі автодилери, і лізингові компанії, і банки, і автозаправні станції.

Кваліфікація фахівців «Універсальної»

Страхова компанія вважає одним з важливих своїх досягнень кваліфікацію фахівців (офісних і виїзних). В арсеналі «Універсальної» знаходиться цілий штат «аварійних комісарів», готових виїхати на допомогу клієнтам в будь-яку точку країни. Це висококваліфіковані фахівці, які відразу на місці дорожньо-транспортної пригоди можуть оцінити серйозність аварії. Вони з'ясовують причини настання страхового випадку та оцінюють розмір збитків, ступінь провини кожної сторони-учасника ДТП, беруть участь в оформленні протоколу і складанні інших необхідних документів.

Компанія «Універсальна» пропонує своїм клієнтам послуги за такими видами страхування:

  • Оформлення ОСАЦВ, який обов'язковий для кожного власника транспортного засобу і допомагає винуватцю дорожньо-транспортної аварії компенсувати потерпілій стороні суму збитків.
  • Оформлення Каско, який дозволяє захистити фінансово свій власний автомобіль в разі неприємності, що виникла на дорозі. Для «Універсальної» - це пріоритетний напрямок, для якого розроблено чотири різних програми.
  • Оформлення поліса майнового страхування, який є реальним фінансовим захистом не тільки житлової нерухомості (квартири або приватного володіння), але і предметів побуту, особистих речей і коштовностей.
  • Оформлення туристичного поліса.
  • Страхування життя і здоров'я дітей - надійний фінансовий захист від нещасних випадків.
  • Оформлення договору страхування тварин допоможе фермерам фінансово убезпечити себе в разі смерті представника великої рогатої худоби.