Головна > ТАС

ТАС

Страхова компанія ТАС

Страхова група «ТАС» - один з підрозділів великої фінансової групи з інвестиційною складовою. Будучи приватним акціонерним товариством, займає перші місця серед десятки кращих компаній-страховиків. На українському ринку почала свою роботу в 1998 році.

Основна мета і види послуг

Основною метою копанні «ТАС» є забезпечення гарантованого захисту та підтримки кожного, хто звернувся, створення умов для його стабільного життя і впевненості в завтрашньому дні. Клієнт може бути як фізичною, так і юридичною особою.

Будучи універсальною компанією-страховиком, «ТАС» пропонує всім бажаючим послуги по ОСАЦВ і по Каско. Компанія має понад тридцять ліцензованих видів послуг в страхуванні. Надані «ТАС» договори об'єднані в кілька профільних програм. Вибравши будь-яку з них, клієнти можуть застрахуватися від ризиків окремо або в комплексі.

Страхова компанія «ТАС» пропонує різні форми послуг, в числі яких:

  • Захистити себе від незапланованих витрат при в разі пошкодження або знищення майна.
  • Туристичне страхування - гарантія безпеки подорожі.
  • Укласти договір добровільного медичного страхування.

За розмірами відшкодування шкоди та компенсаційних виплат «ТАС» впевнено займає одне з перших місць в числі десяти кращих страховиків. У різні роки «ТАС» ставала переможцем в області медичного страхування (2015 рік), в сфері обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (2016 рік).

Регіональні представництва і офіси компанії, в яких працюють близько п'яти тисяч чоловік (штатні співробітники і агенти-страховики), діють на всій території України. Центральний офіс «ТАС» розташований в Києві, на проспекті Перемоги.