Головна > Оранта

Оранта

Трохи історії

Страхова компанія «Оранта» у 2018 році відсвяткувала своє 97-річчя. Вона є однією з найстаріших серед представників українського ринку страхових послуг. Відправною точкою створення «Оранти» стало виникнення в 1921 році організації, яка називалася Держстрах. Це був єдиний республіканський орган-монополіст, що займався страхуванням на території України. Основні види страхування в ті роки були пов'язані зі стихійними лихами такими як: пожежі, аварії на залізничному і водному транспорті, падіж худоби. Вже тоді виникли дві форми страхування: добровільна і обов'язкова (її ще називали окладною). Держстрах, будучи юридичною особою, сам визначав правила і тарифні ставки в процесі страхування. В середині двадцятих років минулого століття був укладений перший, так званий, перестрахувальний договір з англійської страховою фірмою.

З 1993 року правонаступник Держстраху - Укрдержстрах було реформовано в «Національну акціонерну страхову компанію« Оранта », що належить державі. З 2007 року, разом з продажем останнього пакета акцій, компанія переходить в приватні руки.

«Оранта» сьогодні

Компанія «Оранта», що має майже вікові традиції, сьогодні діє в рамках страхового холдингу, який об'єднав декілька підрозділів, що діють в різних областях страхування. Позиціонує себе як компанія-страховик, що працює в класичному стилі на ринку даних послуг.

Клієнтами страхової компанії можуть стати і юридичні особи та фізичні, для кожного з них пропонується свій договірний пакет. «Оранта» пропонує оформлення договорів по шести основних напрямках:

  • Туристичне страхування.
  • Страхування життя і здоров'я.
  • Майнове страхування.
  • Каско
  • ОСАГО
  • Оформлення міжнародного обов'язкового сертифікату - зеленої карти.

Страхова компанія «Оранта», не дивлячись на свою багаторічну історію, намагається йти в ногу з часом. Вона для своїх клієнтів протягом усього року проводить різного формату акції, дарує бонуси і знижки.

Компанія має розвинену мережу представницьких офісів у всіх регіонах і великих містах країни, в яких працюють кваліфіковані фахівці. Вони завжди готові відповісти на всі виникаючі у клієнтів питання і проконсультувати людей, які хочуть застрахуватися, з будь-якого пункту договору, що цікавить.