Головна > Правила користування ресурсом «vibir.com.ua»

Угода користувача

Правила користування ресурсом «vibir.com.ua» (Угода користувача)

Угода (далі - "правила", "угода") сайту vibir.com.ua (далі - «сайт», «портал»)

Використання інформаційно-аналітичного порталу vibir.com.ua Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.

Адміністрація порталу залишає за собою право вносити до Угоди зміни, які вступають в силу з моменту публікації. Текст актуальною редакцією Угоди завжди доступний на сайті https://vibir.com.ua. Подальше використання порталу після внесення подібних змін означає вашу згоду з ними.

Основні терміни

Сайт (Портал) - сукупність розміщених у мережі файлів, об'єднаних адресним простором домену vibir.com.ua.

Користувач Сайту (Користувач) - будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує повну згоду з положеннями Угоди.

Адміністрація Сайту (Адміністрація) - vibir.com.ua, якому належать всі відповідні майнові права на Сайт і який здійснює його адміністрування.

Обліковий запис користувача (Акаунт) - інтернет-простір, захищений паролем. Містить інформацію про користувача і Контент, згенерований Користувачем. Обліковий запис містить особисті і контактні дані Користувача, включаючи, але не обмежуючись, такими як поштова та електронна адреси, тексти, фотографії, відео, вік, інтереси.

Контент - будь-яке інформаційно-значуще наповнення інформаційного ресурсу, в тому числі у вигляді текстів, цифр, рецензій, коментарів, анонсів, фото, відео, в тому числі новини та інші матеріали, залишені користувачем на Сайті під своїм Обліковим записом.

1. Реєстрація і права зареєстрованих користувачів

1.1. Будь-який користувач має право зареєструватися на сайті. Реєстрація не є обов'язковою, але доступ до деяких розділів сайту може здійснюватися тільки зареєстрованими користувачами. Залишати коментарі до будь-яких матеріалів на сайті мають право тільки зареєстровані користувачі

1.2. Права користувачів можуть бути скорочені (аж до позбавлення реєстрації на сайті) рішенням адміністрації сайту або модераторів без пояснення причини.

1.3. Заборонена реєстрація імені користувача, яке містить образи, ненормативну лексику, «трансліт» на ненормативну лексику, слова «адміністратор», «модератор», vibir.com.ua або похідні від цих слів, а також будь-яких інших невласних імен, які створюють у інших користувачів асоціативне сприйняття такого імені в якості представника адміністрації сайту.

1.4. Реєстрація декількох облікових записів користувача заборонена. Множинні облікові записи користувачів, зареєстровані однією і тією ж людиною, можуть бути заблоковані адміністрацією сайту.

2. Публікація і використання матеріалів, розміщених Адміністрацією і користувачами Сайту

2.1. Користувачі можуть надсилати матеріали для публікації на сайті за умови відповідності тематиці сайту. Публікації матеріалів здійснюється адміністрацією з зазначенням автора.

2.2. Всі матеріали, розміщені на сайті, відображають виключно думки їх авторів. Кожен відвідувач несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію - у відгуках, блогах, коментарях.

2.3. У коментарях заборонено хамство і образи, погрози, тиск, інші засоби впливу, флуд, тролінг.

2.4. Копіювання матеріалів, розміщених на цьому сайті, можливе лише за умови посилання на нього. Матеріали у розділі «Блог» можуть бути скопійовані тільки за погодженням з адміністрацією сайту.

3. Права і обов'язки адміністрації і модераторів сайту

3.1. Адміністрація має право в будь-який час і без попередження змінювати оформлення сайту і контент.

3.2. Адміністрація в праві відправляти користувачам електронною поштою і іншими засобами зв'язку повідомлення, що стосуються використання сайту.

3.3. Модератор сайту, який призначається Адміністрацією, відстежує і вживає необхідних заходів, щоб розміщений на сайті контент, відповідав тематиці сайту. Модератор і Адміністрація сайту докладає всі зусилля для того, щоб виключити з сайту недбалу, не акуратну, образливу, яка не відповідає дійсності або свідомо неповну інформацію.

4. Відмова від відповідальності

4.1. Статті та коментарі, інший контент, який розміщений на Сайті, не є рекомендацією про вкладення грошей і не можуть розглядатися в якості спонукання до вчинення дій.

4.2. Рейтинг страхових компаній, показник стабільності, будь-які інші оцінки, дані, рейтинги, порівняння, представлені на сайті - інформаційний продукт, який відображає думку Адміністрації і модераторів сайту. Всі оцінки і рейтинги не слід сприймати як рекомендацію до дії. Vibir.com.ua (адміністрація, модератори, інші люди причетні до інформаційного наповнення порталу) не відповідає за рішення фізичних і юридичних осіб, прийняті виходячи з результатів використання сайту.

4.3. Адміністрація сайту не несе відповідальність перед користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликані у зв'язку з використанням сайту.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальність перед користувачем або будь-якими третіми особами за дії користувача на сайті; правдивість використовуваної / одержуваної користувачем на сайті; правдивість рекламної інформації, використовуваної / одержуваної користувачем на сайті, і якість рекламованих в ній товарів / робіт / послуг; наслідки застосування інформації, використовуваної / одержуваної користувачем на сайті.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальність за розміщені матеріали, коментарі, інформацію.

4.6. Всі розрахунки, сортування, цифри, які розміщені на сайті, є орієнтовними. Адміністрація надає контент в ознайомлювальних цілях і не приймає претензій по недостовірності або помилковості розрахунків, тверджень, висновків.

4.7. Всі пропозиції, наміри, твердження та будь-які інші заяви не можуть розглядатися як публічна оферта.

5. Право і обов'язки користувача

5.1. Користувач має право використовувати інформацію і функціонал порталу і звертатися до адміністрації сайту з метою вирішення спірних питань. Адміністрація сайту не гарантує обробку всіх запитів користувачів.

5.2. Користувач зобов'язується вживати належні заходи для забезпечення збереження особистого логіна та пароля для доступу до сайту.

5.3. Користувач зобов'язується нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені користувачем з використанням його облікового запису, а також за будь-які наслідки, які могли спричинити або спричинили подібне його використання.

5.4. Використовуючи інформацію з сайту, користувач усвідомлює і приймає ризики, пов'язані з її можливою недостовірністю, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому образливою, помилковою, грубою, непристойною.

5.5. Опубліковувати інформацію з обов'язковим посиланням на портал "vibir.com.ua".

6. На сайті забороняється

6.1. Розміщувати будь-яку рекламу, за винятком випадків, коли вона санкціонована адміністрацією сайту, а також в рамках сервісів розміщення комерційних оголошень і реклами, що надаються сайтом на умовах, що визначаються окремо.

6.2. Розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, поширювати спам або будь-яку іншу нав'язливу інформацію.

6.3. Розміщувати будь-яку інформацію, що порушує права користувачів або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності.

6.4. Будь-яким чином ображати користувачів сайту.

6.5. Консультувати користувачів сайту, як зареєстрованих, так і незареєстрованих, використовувати сайт в особистих цілях, спрямованих на отримання комерційної вигоди.

6.6. Завантажувати, публікувати і передавати іншим способом наступний контент: незаконний; образливий щодо інших користувачів і третім особам; вульгарний, непристойний, порнографічного характеру; що містить сцени насильства, жорстокості; службового характеру або який не підлягає розголошенню; порушує права третіх осіб; рекламного характеру; що містить загрози, наклепницьку, що дискредитує інформацію; має шахрайський характер; пропагандує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу

інформацію, що порушує права людини і громадянина.

7. Угода про конфіденційність і зберігання персональних даних

7.1. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою сайту і / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і з персональними даними користувачів, здійснюється Адміністрацією сайту відповідно до Закону України. Приватна особа усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди; зобов'язується повідомляти в письмовій формі Адміністрацію

сайту про бажання виключити свої персональні дані з баз даних Сайту.

7.2. У разі реєстрації на сайті або заповненні заявок на оформлення фінансових продуктів, персональні дані можуть передаватися наступним третім особам:

  • Системам зі збору статистики відвідувань порталу vibir.com.ua.
  • Банкам.
  • Страховим організаціям.
  • Фінансовим брокерам (посередникам).

7.3. Інформація, яка отримана в результаті використання відвідувачами сайту свого облікового запису в соціальній мережі facebook для авторизації на сайті - ім'я, прізвище, дата народження, адреса електронної пошти та фотографія користувача. Дана інформація використовується сайтом для ідентифікації користувача і надання доступу до функцій особистого профілю користувача. При цьому, іншим відвідувачам сайту за замовчуванням буде доступна наступна інформація - ім'я, прізвище, дата народження, фотографія

користувача, якщо користувач вирішить залишити коментар на сторінках Сайту. Також, Адміністрація сайту може використовувати електронну адресу користувача для розсилки повідомлень сайту, якщо користувач дав згоду на отримання таких повідомлень.

7.4. Доступ до особистої інформації користувача здійснюється через систему авторизації з логіном і паролем. Користувач зобов'язується самостійно забезпечити збереження авторизаційних даних, ні в якому разі не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто користувачем.

7.5. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої vibir.com.ua в результаті відвідування сайту та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється відповідно до Закону України.

У разі, якщо Ви не згодні з цими правилами, будь ласка, не користуйтеся Сайтом.